Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harmonogram; kdy je třeba být na FS aktivní

Goto down

Harmonogram; kdy je třeba být na FS aktivní Empty Harmonogram; kdy je třeba být na FS aktivní

Příspěvek pro Admin Thu May 02, 2013 1:10 pm


Harmonogram; kdy je třeba být na FS aktivní Harmon13

Naposledy upravil Admin dne Thu May 02, 2013 4:44 pm, celkově upraveno 2 krát

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 09. 02. 13

https://bazinga-fcac.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Harmonogram; kdy je třeba být na FS aktivní Empty Re: Harmonogram; kdy je třeba být na FS aktivní

Příspěvek pro Admin Thu May 02, 2013 2:12 pm


Máš v obrázkách chaoz? Zde je to samé, ale jen textem.

Harmonogram v klubu pro dorost (a nejen jej), kdy a proč být aktivní:

  • Pondělí: Hrají se zápasy národních a městských týmů. Pokud jsi byl do nějakého týmu nominován, je třeba zkontrolovat, popř. poupravit trénink, pokud již není uděláno z neděle. Výběry měst hrávají po druhém pondělním tréninku, národní týmy hrají po třetím tréninku. Pokud nemáš v pořádku sebedůvěru, napiš na týmovou konferenci (fórum) s žádostí o úpravu, nebo můžeš hráče kontaktovat soukromou zprávou. Po zápase se můžeš pochlubit v týmu na fóru jak jsi hrál. Pokud jsi nehrál za jakýkoliv výběr, tak můžeš pokecat si spoluhráči na týmové konferenci (fóru).

  • Úterý: Pokud jsi hrál za městský tým, tak si překontroluješ trénink, jestli ti vychází kondice. Je možné, že manažer již vypsal interviews (rozhovory), tak se podíváš na týmovou konferenci (fórum), popř interviews uděláš a to nejlépe tři.

  • Středa: Tento den se nic nekoná. Jen pokud jsi ještě nedělal interviews, je třeba ho udělat. Pokud nevíš jak, neboj se zeptat.

  • Čtvrtek: Je den, kdy se musí udělat rouhovory či interviews. Další den je pozdě.

  • Pátek:Vypisuje se seznam hráčů, kteří chtějí hrát zápas. Zapisuje se na týmovou konferenci "Sebedůvěra / Confidence". Kdo není v tomto seznamu, nechce hrát zápas. Seznam vytvoří vždy někdo z vedení klubu. Každý se podívá do svých vztahů a pokud vidí, že spoluhráči potřebují pomoci se sebedůvěrou, tak je třeba mu kliknout.

  • Sobota: Pokud jsi se nezapsal v pátek, je dobré zapsat se dnes do vlákna sebedůvěry a dát manažerovi signál, že chceš hrát. Zase kontrola vztahů a sebedůvěr, komu je třeba pomoci, pomůže se. Dále je dobré podívat se na týmovou konferenci (fórum) do vláka "Zápas / Match", kde je napsáno jak být připraven na zápas. AC BAZINGA (Bělorusko) hraje po druhém tréninku ligové zápasy.

  • Neděle: Den zápasu v klubu - FC Baziga (Česko). Pomůže se všem, co nemají vhodnou sebedůvěru pro zápas. Zase nejlépe přes vztahy. Na poslední chvíli se zapíše do seznamu pro zápas (Sebedůvěra / Confidence), pokud se nestihlo dříve. Po zápase okolo sedmé hodiny se vypisuje seznam hráčů, kterým je pomoci pro zápasy v NT nebo MT. Pokud hraješ též v pondělí zápas (byl jsi nominován do MT či NT), vše si pečlivě nastavíš a propočítáš, abys byl na pondělí připraven dle pokynů od manažera z MT či NT. Také je vhodné si naplánovat soukromý let, abys neztratil kondici. (viz. Návod)

  • Denně: Sleduj týmovou konferenci, kontroluj si trénink a rychle si propočítávej, jak ti vychází kondice.


Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 81
Join date : 09. 02. 13

https://bazinga-fcac.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru